Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2015, 17:26   #32
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Tylko szybka reakcja uchroniła Aldreda przed spotkaniem z lecącą butelką. Jedynym ratunkiem było w tej sytuacji wiać, ale w problem Aldreda polegał na tym że nie było jak, wszystkie drogi ucieczki był odcięte przez żaków którzy szykowali się już do bójki. Jedyna forma ratunku jaka przyszła do głowy Aldredowi było udowodnienia podchmielonym żakom z akademii inżynieryjnej że nie jest studentem akademii artylerii z którego go brali. W tym momencie Aldred podjął nie wahając się natychmiastową decyzję, postanowił rzucił zaklęcie fajerwerki. Aldred pomyślał że jest trochę kuglarskie miał nadzieję że zadziała i wywoła odpowiednie wrażenie na żakach, następnie zwrócił się do żaków.
-Panowie żacy pomylili mnie chyba z studentem akademii artyleryji, ja z kolegium magi jestem. Ale z tego co wiem żacy z artyleryjskiej siedzą pewnie w karczmie ,,Pod Kogutem'' i jeśli ich szukacie warto tam zajrzeć.

--------------------
rzuty K100 1.23 2.31 3.34 4.47 5.16
 

Ostatnio edytowane przez Orthan : 24-05-2015 o 18:13.
Orthan jest offline