Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2015, 16:36   #40
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Argh!

Bolało jak cholera. Eryk nie był najdelikatniejszym fachowcem w Nuln, choć łachmyta i tak był mu wdzięczny za pomoc. Myślami pomknął ku utraconej sakiewce. Miał jeszcze trochę gratów u siebie, ale... teraz równie dobrze może ich nie mieć. Siedział więc jak na rozżarzonych węglach, oczekując, aż Eryk skończy go łatać. Przekręcił się na krześle, by mówić wyraźniej

- Czego się dowiedziałem? - strzyknął w bok zaczerwienioną plwociną. - Chuja tam się wywiedziałem. Podobno zaogniło się między "Kasą" a Bernardem, że „Czerwony”, Serpico, „Broda”, wszyscy od "Kasy", mogli do Bernarda przejść. A Bernie wtykę pośród ludzi "Kasy" miał. Może Mamunn się o tym wywiedział? No, ja tam kurwa nie wiem.

Igor ruszył na górę, do swojego pokoju, co by sprawdzić, czy jego rzeczy się ostały. Kurczaka może odda Erykowi za pomoc. I weźmie pierdoloną włócznię, też może się okazać przydatna, choć Scherer nie czuł się raczej na siłach, by nią władać.


62, 78, 05, 25, 83

 
Fyrskar jest offline