Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 23:33   #13
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi.

Ad 1. Nie, nie uważam. Po prostu pytam, bo jestem ciekawy. Jeśli dobrze rozumiem Twoją odpowiedź, większość osób ma mało punktów, na tyle mało, że mają jedynie ten pierwszy, podstawowy napis (distinguished road), tak? Bo Redone pisała, że jest ich kilkanaście, ja wynalazłem dotąd dwa. Można wiedzieć, co ile się zmieniają?

Ad 5. Och, teraz jeszcze tak. Ciekaw jednak jestem, czy po trzech miesiącach używania systemu reputacji ktokolwiek będzie w stanie spamiętać komu i kiedy i za co przydzielił jaką reputację.
Przy piwach zawsze można było sobie to odświeżyć, w prosty sposób. Było to wygodne. Nie krytyczne, super ważne, ale wygodne. Oczywiście, mogę sobie zapisywać, na kartce, w zeszyciku, notatniku forumowym czy gdziekolwiek indziej. Znakomicie bardziej jednak przemawia do mnie system, który takimi detalami zajmuje się za mnie, a już super jest, jeśli (podobnie jak było przy piwach) umożliwia on mi szybką - jeden klik - nawigację do danego tematu i posta (co notatnik, kartka itp. raczej nie ma szans zapewnić). Era automatyzacji tak robi z ludźmi. Jest szansa na takie usprawnienie?
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline