Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2015, 16:15   #9
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Przekomarzania Yusufa i Lily nie za bardzo zainteresowały Jamesa, choć przyznać że ze swymi poglądami był bliżej mu do Lily. Mówiąc krótko miał trochę rewolucyjne poglądy. Uwagi Gerthay trochę go zdziwiły nie odnośnie, sekcji zwłok to zawsze się przyda w śledztwie. Ale bardziej zastanawiało go to jak ona z panią porucznik planują wkupić się w łaski owych heretyczek - skoro przybywamy tu rozsądzić spór jak zauważył nasz wizyta na pewno zostanie dostrzeżona, należy sądzić że skoro zakon przetrwał pod panowanie osmańskim to musiał cieszyć się jakimiś względami mieszkańców więc na pewno ktoś poinformuję o tym kto przebywa i jak wygląda. James w momencie gdy Le Blank skończył mówić wtrącił się do dyskusji zwracając się uprzejmymi słowami do Gerthy i Lily.
-Sadzę drogie Panie że ten pomysł jest nie najlepszy, jeżeli planujecie spotkanie z sekretarzem Del Solo i jeszcze do tego zbadać szczątki ofiar. Sądzę że jednak nasze ,,siostry'' dowiedzą się kim jesteście, w końcu jak zauważył sierżant mają dość duże wpływy na wyspie i na pewno ktoś im doniesie o naszym przybyciu. Sądzę jeśli mi wolno zuważyć że do tego typu misji bardziej nadawać się będzie Le Blank w końcu ma spore doświadczenie w takich żartach.
Następnie zwróciłem się do kapitana.
-Kapitanie jeśli wolno mi coś zauważyć, proponował bym podchodzenie do stolicy Rodos z południa. Bo gdy byłem tu z Admirałem Nelsonem w 1798 to od północnego-zachodu mocno wiało dlatego proponował bym podążać z wiatrem oszczędzimy przynajmniej silniki i paliwo ,,Księcia''.
 

Ostatnio edytowane przez Orthan : 08-06-2015 o 23:11.
Orthan jest offline