Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2015, 18:55   #26
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Dzięki za posty, cierpliwość i pomaganie MG w dopięciu czasowym wszystkich graczy

Jak widać, część z Was zaczęła swoje wątki osobiste (albo ich zalążki), a przynajmniej trochę pokazała swoje postacie. Wyszło nam to bardzo sprawnie, choć myślałam że posty jednak będziecie pisać krótsze :P

Do tempa, światotworzenia etc. nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - dokładnie czegoś takiego oczekiwałam i dostałam to od Was, za co wielkie dzięki Jeśli Wy macie jakieś uwagi, to oczywiście śmiało piszcie!

Teraz tak: postaram się jak najszybciej napisać posta na lądowisku; niektórzy będą mieli jeszcze jakieś drobnostki do załatwienia, ale generalnie sprężamy się i wylatujemy z Jaskini w ciągu 1-3 kolejek Będzie to jednocześnie koniec prologu.

A na koniec mała ankieta fabularna: macie jakieś preferowane klimaty na nadchodzący rozdział? Specyficzną lokację (urban, wilderness, ruins etc.) albo typ gry (śledztwo, walka, interakcja, eksploracja)? Fabułę/scenariusz mam przygotowaną (o to się nie bójcie), ale można go "wygrać" w różnych dekoracjach, skoro mamy dość luźny świat - i chciałabym tu poznać Wasze zdanie.

Stay tunned!

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline