Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2015, 22:22   #19
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- A tobie co podać śliczna ? - Spytał Tony Śmieszki obejmując ją ramieniem z szerokim uśmiechem na twarzy widać było że ucieszył się z jej uścisku - O! Masz ranę na czole potrzebujesz jakiegoś opatrunku ? Może szybko schnący beton ?- Proponował.

- Jej biologia nie pozwala na przyjmowanie pokarmów tylko energii temporalnej jak to możliwe że jeszcze nie umarłaś z głodu kobieto? - Yiano zwany Mistrzem nie przestawał być opryskliwym chamem.

- Ja ją dokarmiam- Powiedział Doktor lekkim głosem po czym delikatnie dotknął ramienia Śmieszki i posłał jej kolejną dawkę złotej energii która zaleczyła jej ranę i zaspokoiła głód.

Widząc to drugi Władca Czasu aż pobladł - Co ty wyprawiasz ?!! Czy ty zwariowałeś do reszty ?!- Wydusił z siebie.

- Kosei, nie jestem jeszcze gotowy na zmianę nie masz prawa mnie krytykować ? Czy znasz Ziemskie przysłowie o ludziach żyjących w Szklanych Domach i rzucaniu kamieniami ? - Odpowiedział Doktor.

Wyraźnie wstrząśnięty Yano spojrzał na ciebie - Czy wiesz że on się dla ciebie zabija ?- Wysyczał wściekle. Tony też wyglądał na zmartwionego ale nie włączał się do dyskusji.

- Nadchodzi Agentka Summers z nowymi informacjami- Poinformował ich komputerowy głos JARVISA.

Do pomieszczenia weszła miło wyglądająca blondynka ubrana w skórzany kombinezon z symbolem czarnego orła na białym tle nadrukowanym na ramieniu.
http://www.ugc.qpic.cn/baikepic/2372...21207194.jpg/0

Gdy tylko weszła do pokoju twarz Yano się rozjaśniła i złagodniała - Mam nowe informacje o zagrożeniu czy wprowadziliście ich już w szczegóły ?

- Jeszcze nie Agentko- Powiedział Stark a na jego twarzy było widać ulgę z powodu zmiany tematu - Jakieś czas temu pojawił się w okolicy nowy Super łotr, tak właściwie to Superłotrzyca co dziwne stosuje metody podobne do Mistrza zna nawet język Galafreyi ale z DNA które znaleźliśmy na miejscu wynika z tego że mamy do czynienia z pół człowiekiem pół Władczynią Czasu. Podejrzewamy że to jakiś klon stworzony przez Armina Zolę z materiału genetycznego który skradł Mistrzowi

Doktor wyglądał na zagubionego Yano był zapatrzony w Agentkę cielęcym wzrokiem gdy Śmieszka przyjrzała się mu uważniej zauważyła w jego aurze ślady paradoksu czasowego.

- Chodźcie wyjaśnię wszystko po drodze trzeba iść szybko zanim znów zniknie nam z radarów najszybciej będzie skorzystać z TARDIS - Powiedział Yano a w jego głosie dało się wyczuć zdenerwowanie tak jak by zależało mu na tym żeby coś ukryć.
 
Brilchan jest offline