Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2015, 12:15   #201
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Zacytuj obrzucenie blotem, gdzie tutaj to robie, gdzie wypominam?
Czekacie na sprzet w postaci mikro kamerek, aaaaaale mi roznica (: o zadnej przepustce mowy nie bylo.
Ta sesja wlecze sie od kwietnia i nic sie w niej nie dzieje.
Zobaczcie na przykladzie moich postow na ile MG pozwala.
W krotkim czasie zdovylam telefon i aparat.
Wy tylko stekacie, nic nie wiecie, nic wam nie pasuje i sami placzecie sie we własnym planie.
Mialo byc szpiegostwo, sie Alaron pocgwalil w rekrucie - a tu nie ma czym sie chwalic bo "czekam na przepustke" ....
Szpiegostwo, yeeah. Jaram sie jak Joanna D'Arc na stosie.

Z takim podejsciem to mozemy bic nie robic tylko czekac, az MG obsypie nas prezentami i podsunie wszystko pod nosek mowiac jeszcze, co mamy zrobic.


Robcie co chcecie, najwyżej sama ze sobą będę grala. W sumie prawie ciagle to robię, nie liczac malych epizodow i wiekszych rozkmin z travem.

W najgorszym przypadku odejde i sobie zostaniecie wesolo grajac.
W najlepszym zgine probujac i jak dla mnie tez ok. Lepsze to niz ciagle bączenie pod nosem , nic nie robienie i szukanie wymowek.
O przepustce nie było mowy bezpośrednio, ale wspominałem szefowej że Cassandra chcialaby wejść jako szpieg. Żeby nie czekać i nie tworzyć jednolinijkowych postów można założyć, że Natasha sama poprosiła o to szefową i koniec kropka. Może nawet Viv to napisać w swoim poście bo jest luka czasowa w działaniach jej postaci przecież jak jej nie było.

Pomijasz pewne rzeczy i traktujesz wybiórczo. Mikroskopijne kamerki/aparaty nie robią różnicy? Czyli lepiej wziąć lustrzankę i cykać w kompleksie rządowym foty jako turysta? Wiem, że można uzyskać coś tak jak Cassandra w swoim poście, ale nie wszystko da się zrobić wiarygodnie. Nie załatwię specjalistycznego sprzętu od turysty na szlaku, nie znajdę na takiej wyspie, nie kupię. Czemu nie zapytałaś "Viv jak odwrócę uwagę strażników to będziesz wchodzić?". Po prostu to zrobiłaś i o ile indywidualne akcje są korzystne dla każdej sesji to przy współpracowaniu, nieuzgodnione prowadzą często do nieporozumień.

Sesja się wlecze to fakt, ale takie rzeczy się zdarzają na forum. Z reguły są to epizody albo sesje znikają całkowicie. Ja miałem przerwę. Viv miała przerwę, teraz nie mam neta w domu. Pewnych rzeczy się nie przewidzi. Nie wiem czy uznasz to za wymówki. Ja od dawna gadam o planie, o propozycjach do których nikt się nie odnosi i nie awanturuję się z tego powodu.

Nie sztuką jest odejść. Trzeba się wziąć do roboty tu się zgadzam, ale trzeba ze sobą rozmawiać. Skoro ciągle mówiłem, że potrzebuję sprzętu to uszanuj to... Skoro Viv mówi, że potrzebuje przepustki czy czegoś tam to uszanuj to. Bo akcję na pałę nie pasują do charakteru sesji. Chociaż właściwie Black tak działał na początku i chciał tak zadziałać z premierem bardziej bezpośrednio, ale odniosłem wrażenie że i Cass i Natasha chciały bardziej subtelnego podejścia. No to chwilowo Black zdjął maskę i jest bardziej... normalny.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline