Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2015, 20:12   #206
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Panie i Panowie. Koleżanki i Koledzy. Rodacy

Powściągnijcie rumaki
Nie jesteśmy tu po to, żeby się żreć między sobą. Fajnie, że sesja wzbudza emocje w taki czy inny sposób, ale prrrr, że tak powiem. Takich emocji nie chcemy za wiele.

Żeby być całkowicie szczerym, to nikt nie odezwał się prawie przez miesiąc i nie dał akcji, przez co ja nie mogłem nic ruszyć i to była największa przerwa, jaka się zdarzyła. To przez tą przerwę stoimy, ale to nie koniec świata.

Słuchajcie, wstaliśmy, otrzepaliśmy się z kurzu i jedziemy dalej. Nie ma co płakać nad tym, co się stało, tylko wyciągnąć wnioski. Ot cała filozofia
I zrozumieć się wzajemnie.

Vivianne, traveller, musicie zrozumieć, że Nami nie chce czekać w nieskończoność aż będziecie mieli czas coś napisać. Po prostu chce grać, a nie stać w miejscu.

Nami, musisz zrozumieć np. to, że traveller ma ograniczony dostęp do internetu.

Wszyscy tu znamy się do pewnego stopnia i chyba nie pomylę się jak powiem, że cenimy się i lubimy.
Z pewnością ja mogę to powiedzieć o was.

Także luzik i zapraszam na doca, jeśli chcecie rozegrać coś do akcji Cassandry. Wasza reakcja na niespodziewane działanie ze strony waszej towarzyszki też by się przydała. I akcja z nią związana
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline