Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2015, 22:08   #129
Kolejny
 
Kolejny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputację
Jon miał na sobie szaty padawana, jakoś nie znalazł czasu żeby się przebrać. Spakował tylko pożyczony aparat, parę ciuchów na zmianę i inne rzeczy codziennego użytku do bagażu i wyszedł na lądowisko, wcześniej żegnając się mimochodem z kilkoma z jego rówiesników.

Młody padawan miał złe wspomnienia ze zbyt wielką ilością najemników obok siebie w jednym miejscu. Przynajmniej teraz w razie czego miał do pomocy Mistrza Micala i Laurienn, aby nad nimi zapanować. Spojrzał na nowych przybyszy. Kobieta-cyborg i medyk strzelec, obaj dla padawana nieznani. Lada chwila przyjdzie moment wybrania drużyn i Jon wiedział, że decyzja, którą podejmie tutaj zaważy nie tak bardzo na tej misji, ale za to mocno na następnej. Na pewno przydałaby mi się pomoc medyka. Laurienn sama w sobie już jednym jest, także na logikę powinien on polecieć ze mną. Ona trochę gorzej radzi sobie z mieczem i mocami ofensywnymi, to niech weźmie większą ilość najemników. Baelish na razie postanowił się nie odzywać, dał Laurie pierszeństwo, w razie czego trochę sobie z nią podyskutuje. Czuł ekscytację na to, co wydarzy się na tej i następnej misji. Trzy tygodnie wypoczynku pozwoliły mu się w pełni zregenerować i teraz był pełen chęci do działania.
Przywitał się z Laurienn i wysłuchał jej propozycji. Uśmiechnął się:
- Normalnie jakbyś czytała mi w myślach. Pasuje. No chyba, że któryś z was ma coś przeciwko? – zwrócił się w stronę najemników.
Poszło łatwiej niż myślałem. Ciekawe, ile zajmuje podróż na Corellę. Jak tu się uwiniemy to będziemy mieli dwa pełne dni na wybadanie terenu. Normalnie lepiej być nie mogło.
 

Ostatnio edytowane przez Kolejny : 16-06-2015 o 22:10.
Kolejny jest offline