Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2015, 19:44   #30
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
Pytanie było dla niej mocno nie na rękę. Choć nie bała się grać w otwarte karty, to wiedziała, że jej podniebny towarzysz woli podtrzymywać pozory profesjonalizmu najdłużej jak to możliwe. Zdecydowała się zwlekać z przyznaniem się do swojego kuglarstwa do ostatniej chwili.
„Dowiesz się w swoim czasie” - odparła tajemniczo drużynowemu strategowi, po czym roześmiała się radośnie.


Okrążanie sterowca było całkiem przyjemnym zajęciem. Wprawdzie ciekawość zżerała ją od środka ale nie pokazywała tego po sobie. Gdy wiadomo było, że nic niepokojącego raczej się nie wydarzy, wystawiła twarz ku słońcu radując się chwilą.
Nveryioth po pewnym czasie przestał przyglądać się sterowcowi i wrócił do „patrolowania” terenu.
Chaaya miała nadzieję, że smok zapomniał o jej osobie i nie będzie się już z niej naśmiewać, do momentu popełnienia kolejnej gafy.

„Hmmm… Niezły raban się tam zrobił. Ciekawe co się tam dzieje” - zagadnęła towarzyszy, przerywając na chwile kąpiel w promieniach słonecznych. Dopiero teraz mogła przyjrzeć się drużynowym smokom. Jak zwykle Nvery wypadał przy nich jak cieniutka jaszczurka lubiąca wylegiwać się na leśnych polanach.

„Wiem o czym myślisz.” - mruknął z wyrzutem gad, robiąc kolejne leniwe okrążenie wokół sterowca -
„Jeśli ja jestem jaszczurką to ty jesteś mrówką, którymi się żywię.”
„Mrówki są zbyt inteligentne… zaliczam się raczej do komarów” - odparła ciepło, głaszcząc smoka po karku, gdy ten ziewnął przeciągle obnażając wszystkie kły w pysku.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline