Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2015, 00:31   #48
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Spaiker Zobacz post
Mógłbym zagrać krasnoludzkim kapłanem, choć w młotkowej magi jestem świeżak. Jest szansa że jutro podeślę kartę, jak by się nie udało to do końca tygodnia na pewno.
Przekonała mnie gra na docu
Spaiker miło to słyszeć, ale jest jedna mała zmiana dotycząca mechaniki krasnoludzkich kapłanów. Tworząc postać nie opieraj się na schemacie rozwoju kapłana u człowieka (akolita-kapłan-arcykapłan). Krasnoludzcy kapłani działają na mechanice kowali run, mają staty, umki i wszystko tak, jak kowale z tą małą różnicą, że zamiast nauki (runy) posiadają odpowiednio religię (teologię).

Dla jasności.

Czeladnik Run=Krasnoludzki Akolita
Kowal Run=Krasnoludzki Kapłan
Mistrz Run= Krasnoludzki Starszy Kapłan (światotworzenie MG)
Arcymistrz Run= Krasnoludzki Arcykapłan

zamiast towrzenia run kapłani oczywiście używają czarów swojego bóstwa. Napisz na PW, którego krasnoludzkiego boga bierzesz na patrona, a ja podeśle Ci listę czarów dla twojego kapłana.

EDIT:

Molkar spoko, później też można się dołączyć. Wyślij tylko PW jak już wrócisz.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 24-06-2015 o 00:34.
Baird jest offline