Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2015, 13:24   #21
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Doktor zrobił smutną gminę i odpowiedział szeptem- No dobrze nie byłem z tobą do końca szczery... Czeka mnie ostatnia regeneracja potem koniec. Tyle że ją nie chcę znów zmieniać osobowości i oddawć tego ciała innej wersji mnie samego! Obecna udała mi się doskonale- Powiedział chyba bez świadomości jak dziecinne brzmi.

- Raz udało mi się uniknąć regeneracji ale tym razem nie będę miał takiego szczęścia skoro ta dwójka zna jakąś późniejszą wersje mnie więc nie musisz się martwić że nie przeżyje choć sam nie wiem czy nie lepiej byłoby jakbym odszedł z rozmachem niż znów zmienił się w nudziarza albo dziwaka-Próbował pocieszyć Śmieszkę jednocześnie sam stracił humor.

- To że oddaje ci trochę mojej energii pozwala mi opóźnić ten proces i na spokojnie pożegnać starych znajomych i po zwiedzać jeszcze kilka fajnych miejsc przepraszam za brak szczerości ale nie mam do końca pewności ile zdobytych przez ciebie informacji wraca do pamięci rasowej Aniołów

-Gołąbeczki długo jeszcze? Bo nam łotr ucieknie Zaśmiał się Tony. On i Mistrz dźwigali w rękach spore stalowe walizki.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-07-2015 o 20:20.
Brilchan jest offline