Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2015, 11:14   #117
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
- Wracajmy po posiłki, nawet te oprychy obawiały się Grzywy. Sami możemy polec. - powiedział do rycerza cyrulik. - Z drugiej strony Sigmar wie ile mamy czasu jeżeli to on, więc zdaję się na Ciebie w kwestii decyzji. Pytanie tylko czy chcemy ryzykować życie bez pewności.

- Mam przy sobie jakieś 30 złotych koron, sądzisz że to wystarczy na przekupienie tego Grzywy? Jeżeli tak to możemy iść już teraz. - odpowiedział rycerz.

- Jeżeli trzyma sztamę z porywaczami to może. Jeżeli to on maczał w tym palce to pewnie idzie o coś więcej. Po co kłopotać się jeżeli idzie tylko o pieniądze? Coś tu śmierdzi, a my jesteśmy w czarnej dupie. - odpowiedział po szczerości Karl po czym dodał ciszej - Ja mam jeszcze z dwudziestkę i to wszystko co mam. Jaki mamy gwarant, że to Manfred? Nie mniej możemy spróbować, oby nie była to strata naszego czasu i pieniędzy.

- Chyba Hans? - zdziwił się Gottfried. - Myślę że ten bandzior rozpoznałby ludzi Grzywy, gdyby brali udział w porwaniu. Ruszajmy zatem i niech bogowie nam sprzyjają. Rozdzielmy pieniądze na kilka części, gdyby trzeba było potrząsnąć trzosem przed więcej niż jedną osobą. Nie mam nic przeciwko, żebyś w razie potrzeby powiedział że jestem Czarnym Strażnikiem. Na wzgórzu jest kilkunastu braci zakonnych i mam nadzieję że gdyby mnie tu zamordowano to zwaliliby się na winnego niczym płyta nagrobna. Sługa Morra ma zapewne w tym mieście większe poważanie niż inkwizycja czy kapłan Sigmara. Mówienie zostawiam tobie, ja milczę i groźnie wyglądam. - szlachcic poprawił pas z mieczem żałując że zostawił tarczę w gospodzie.

Karl wzruszył tylko ramionami.
- Manfred, Manstein. Obydwoje oznaczają kłopoty. Ruszajmy.
 
Dhratlach jest offline