Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2015, 22:05   #674
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
Chan był jaki był, jasne, jako kanonier niszczący przeciwników i zmieniający cudze korwety w kosmiczne żyletki, byłby miodny. Jednak to tylko człowiek, a ja brałem udział w sesji RPG nie będę przecież jęczał, że mi ktoś odebrał zabawki. Chan mógł i marudził, zrzędził, ubolewał, ale robił co musiał, żeby wydostać swoją obolałą, a na koniec ledwo żywą dupę z systemu. Cthulu mógłby go zmienić w wiewiórkę, a trza by było grać, w końcu to sesja To taka moja prywatna opinia.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wspólną grę, z częścią z was grałem już wcześniej i jak zawsze była to przyjemność, co do reszty nowo "granej" mrrrr lubię nowe przyjemności

Do zobaczenia na nieznanych gwiezdnych szlakach.
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline