Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2007, 21:54   #22
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Oj nerwy, nerwy . Modlić, a w życiu, mam wredny laicki światopogląd na życie, do tego belferskie podejście, jak ktoś pisze nie na temat, to się mi włącza ot takie zachowanie jak powyżej . Nie lubię autorytaryzmu w żadnej postaci, zwłaszcza, jak ktoś się nie zna na pewnych kwestiach, a wedle mnie, tym się właśnie wykazałeś. Stąd wyraziłem własne zdanie, odnosząc się do konkretnych argumentów, czego u Ciebie zabrakło. Zabrakło także odpowiedzi na moje wątpliwości. Po to chyba jest forum, by prowadzić dyskusje, neh? No wiesz, odbiję piłeczkę: mam padac Ci do stóp, że promujesz z takim poświęceniem Bollywood?
A post skomentowałem, bo czułem taką potrzebę, podobnie jak teraz. Taki już mój wredny charakter widać . Wizerunku nie zamierzam Ci prostować, nie da się. Natomiast lubię swe zdanie wyrazić, wierzę w demokrację i wolność słowa .

Ps. Kurde masz mnie z tą kampanią. Dokładnie tę samą prowadzę, tylko przysposabiam ją do kolejnych systemów. Prowadziłem w WFRP, L5K i Pendragonie, w planach mam jeszcze cyebrpunka, GURPSa i MERPa. A co mi tam.

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem