WÄ…tek: Zew a PbCh
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 00:11   #6
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ha, temat można reaktywować, bo pojawili się gracze. Zatem będzie można spróbować zagrać w Zew Cthulhu przez gg. Jak pisałem pół roku temu w poście wyżej prowadziłem tak przygody i zebrało się tego ponad 20 sesji.
Chętni do tego eksperymentu się znaleźli - homeosapiens, Kutak i Mira. To idealna liczba graczy do grania przez gg. Wstępnie warunki określam takie jak powyżej:
- sesja 2-3 godziny, preferuję godziny wieczorno-nocne (zwykle 21 lub 22) z doświadczenia wiem, że takie są najlepsze - zwykle nic się już nie robi o tej porze i nie trzeba się odrywać; ograniczeniem jest oczywiście to, że późno się kończy dlatego trzeba wybrać dzień taki, by było to najlepsze
- postacie i statystyki podam Wam, jak tylko wybiorÄ™ przygodÄ™; tutaj jeszcze siÄ™ dogadamy co do nich;
Tempo rozgrywki jest zupełnie inne niż na sesjach normalnych oraz forumowych. Idzie wszystko znacznie szybciej - urok rozgrywki przez gg
Najwcześniej zaczniemy za tydzień lub nawet dwa - muszę uporać się z robotą a to trochę mi zajmie. Do tego czasu dogadamy postacie i będziemy mogli zacząć.
Jak pisałem, na początku miałem opory przed tego typu grą. Jakoś nie widziałem w tej konwencji Zewu - zaprzeczenie wszystkiego, na czym się on opiera. Ale wyszło...fajnie. Można powiedzieć - inny rodzaj straszenia. Sądzę, że za niedługo pojawią się już pierwsze wrażenia. Zobaczymy, czy będą równie optymistyczne
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem