Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2015, 12:14   #18
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Redwood przeładował swoją broń. Wypadająca łuska plasnęła o błoto niemal w tym samym momencie, w którym bezgłowe ciało kolejnego celu opadło.

Nie było czasu na kolejne strzały. Najprawdopodobniej systemy czołgów już mają jego pozycję w przybliżeniu. Snajper nie miał ochoty tego sprawdzać. Szybko opuścił pozycję i ruszył przed siebie starając się oflankować pole bitwy.

Bezpośredni atak na mecha raczej w żaden sposób nie zagrozi jego przeciwnikowi, ale może jakoś pomóc jego drużynie.

Gdy znalazł się na nowej pozycji kilkaset metrów dalej ponownie ocenił pole bitwy. Szczególną uwagę poświęcił na mecha, szukając okazji na wyprowadzenie możliwie skutecznego ataku.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline