Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2015, 03:11   #205
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bill milczał próbując rozkręcić i wysuszyć zdobyczną broń że smutkiem stwierdził że są w niej tylko puste łuski a nie super tajne pociski. Odezwał się do Marcusa

- Ją tam uważam że głupio zrobiłeś że dziadkowi dałeś się pobić i zaczął eś zwiewać! Jak dla mnie to można by spokojnie zatachać ojca żeby ktoś wziął mu pamięć przefasonował właśnie umie ktoś?- Zerknął po obecnych. - Ale wygląda na to że rzeczywiście gówno wiedział i się głupio stawiał, ją to chciałem jeszcze dodać zże my to mili dla niego próbowaliśmy być i w ogóle z uspokojenie sytuacji może być kiepawo bo pewnie już jest u wróżkowej na skardze co do reszty to było jak powiedział kuternoga czyli zero tropów w samej przyczepie

Uśmiechnął się do samo wampirzycy - Nic się nie martw blada twarzy po prostu choć z nami na tą chatę co Adrian nam wyznaczył a mogę się nawet przekonać na podłodze obok twojego materace i cię nawet nie tknę chyba że chcesz. I ją też po proszę komurasa jakiegoś prostego można tej karty użyć bo to na potrzeby grupy niby jest

- Jak dla mnie to Pentex czy jakiś inne Żmijowe przydupasy porwały młodą i szczyla myląc go z wilkiem nie ma co pieniać czy mędrkować jakiś spisków tylko zgłosić to Szefowi

- Co do grilla to pomysł super tylko mnie psy nie lubią bo im cuchne czymśtam małpy też zawsze narzekał że śmierdzę a ją nic z tym nie mogę zrobić żeby nie było ją wiem że nie ma co szukać guza i włazić małpom w gały ale jakiś tak wyszło. Nie wiem gdzie się przyda to mnie dopasujcie pójdę gdzie podpowiecie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-07-2015 o 04:08.
Brilchan jest offline