Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2015, 17:04   #415
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Obraz w goglach zamazał się, potem przygasł. Manuela dla polepszenia jakości stuknęła w okulary kilka razy pięścią, ale nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Z westchnieniem zdjęła "patrzałki" i schowała je do nieprzemakalnej torby; na Ralasco nie znajdzie się raczej serwis takich urządzeń, a drogiej elektroniki szkoda było tracić ze względu na niepogodę.

W sumie miała jeszcze przeciwdeszczową kurtkę w bagażu... ale zakładanie jej na zmoczone ubranie nie było sensownym pomysłem. Może potem, jak już znajdą się pod dachem...

- Mam coś lepszego! - zawołała, ciesząc się, że wreszcie będzie mogła pochwalić się swoimi umiejętnościami, dla których właśnie została zwerbowana do oryginalnej misji.

- Poświeć mi na zamek, misterze mokrego podkoszulka. - powiedziała wesoło; szczerzących się z radości zębów nie można było dostrzec przez maskę, ale na pewno tam były. Czarnoskóra wydobyła z torby coś, co przypominało skórzaną "pedałówkę", a kiedy ją otworzyła, z wnętrza błysnął szereg metalowych elementów. Manulela uważnie przyjrzała się kłódce, z namysłem wybrała jeden z wytrychów i ukucnęła przy zamku, ostrożnie manewrując narzędziem.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline