Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2005, 21:22   #17
Hammurabi
 
Reputacja: 1 Hammurabi ma wyłączoną reputację
Cytat:
Pisząc "ciapciak" nie miałem na myśli faktu, że ktoś jest słaby, ale raczej to, że jak ja gram wojem-ciapą, a kolego magiem-bóstwem, to gdzie tu przyjemność z walki, kiedy on lepiej wywija mieczem, niż ja?! Bo współczynniki miał lepsze?? (szzcególnie bardzo to widać w WH).

Bo gra caipą też jest fajna, ale nie, gdy nie ma się co robić na przygodzie, bo nonstop leży się na krytyku, albo bo drużyna bez nas jest tak samo dobra jak z nami...?? I wszędzie się bez nas obędzie??

Dlatego pula punktów na tworzenie jest sprawiedliwa dla graczy (a jak ma być ciężko to pulę daje się małą ), a postacie bynajmniej nie są na jedno kopyto... (ukłod do Sayane ).

Tak przynajmniej ja to widzę...
Cóż mogę rzec, nie ma to jak wyważone postacie . Na moich sesjach jakoś nigdy nie zdarzyło się by gracz-wojownik lepiej miotał fireballem niż gracz-mag, a gracz-mag był lepszy od gracza-woja w fechtunku. Uważam się za litościwego MG, więc nie zdarza się by któraś z postaci graczy odstawała znacznie umiejętnościami od innych postaci biorących udział w grze (chyba że gracz zarwał kilka sesji ).
 
Hammurabi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem