Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 15:11   #11
hanzo
 
Reputacja: 1 hanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumny
Achraon to jest ignorantem pod względem strateg długo falowej. Miał element zaskoczenia, przewagę w liczebności wojska, pomijam czytniki logistyczne. Uparł się, aby zdobyć miasto białego wilka (był wyznawcom sigmara daje do myślenia).Przez ten błąd przegrał calom kompanie, bo dał marszałkom imperialnym czas na przegrupowanie i wyprowadzanie ataku. Po jego ucieczce z bitwy jako lider stracił posuch i respekt. Wiec jego kolejny zryw nie ma wielkich szans na powadzenie. Jeszcze jedno, jeżeli Achraon jest tym wybrańcem to, dlaczego nie walczył do końca przewiesz się jest lodem i no daje przykład podwładnym a jaki dał przykład w tej bitwie. Ja pomijam wątek za opatrzenie "tej armii Achraon "to drugiego zrywu. Moim zdaniem kampania Wewnętrzny Wróg tworzyła lepszy układ geopolityczny i tworzyło fajniejszy wizerunek imperium do tworzenia przygód .
 
__________________
"Jestem tu, jestem tam, jestem wszędzie. Cień nie nigdy nie umiera, ale odchodzi w zapomnienie.
Hattori Hanzo"

Ostatnio edytowane przez hanzo : 09-04-2007 o 15:21.
hanzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem