Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2015, 18:31   #179
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Andrzej miał ochotę dać szmalcownikowi w mordę ale z autorytetem tamtego raczej nie wygra postanowił więc zrobić go na szaro za pomocą swych umiejętności handlowych w końcu taki z niego mistrzu był że eskimosów lodówkę umiał sprzedać! - Panie Wacławie dokonał waćpan nagłego wymuszonego zakupu mego pojazdu dwókołowego z powodu pośpiechu nie uzgodniliśmy ceny, nie ma więc waćpan prawa do reklamacji więc wszelkie wasze reklamacji są nieuprawnione ponadto mam teraz prawo wyznaczyć cenę którą musicie według zwyczaju handlowego zapłacić bo źeście dokonali zakupu bez sprawdzania ceny! Domagając się jako zapłaty waszego udziału w wyścigu - Nowak miał nadzieję że na tyle zachachmęcił sprawę że jego plan wypali.

Pomysł Bimbromanty go wystraszył - Słuchajcie Rysiek jak zrobisz tą sztuczkę to ją pewnie wytrzeźweje i poczuje te wszystkie te rany jestem gotów to ryzyko podjąć pod warunkiem że spróbuje są mnie wyleczyć zanim zdechnę a jeżeli ci się nie uda to obiecał że weźmisz tego gwizdka i wyraża moją alpagę trojańską do komórki jakieś lamy żeby pokrzyżować choć trochę ich plany- Jeżeli kolega przystanie na ten układ to Złomokleta zarezykuje. Nie umie przekazywać promili więc trzeba będzie ciągnąć z niego przez szkło
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 11-07-2015 o 19:40.
Brilchan jest offline