Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2015, 03:29   #18
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Czyli, o ile dobrze zakumałem, jeżeli postać jest Parapersonum z przeciętną duszą, korzystała ostatnio z modułu i nie ma stablizatora, to na 90% odczuje negatywne skutki w sytuacjach stresowych a ta fucha z luzikiem ma rzadziej niż cześciej po drodze.
I tak przy okazji, jakie parametry ryzyka mają ludzie o niższym PWF i jakie Parapersony wyższych stopni? Czy te z wyższym nie odczuwają już skutków, bo przekroczyły jakiś próg tolerancji (nie są ludźmi) czy nieustannie czują dyskomfort? Coś takiego chyba właśnie gdzieś wyczytałem, że sekciarze już nie czują dyskomfortu fanatycznie konsumując fluks, ale mogło mi sie coś pokręcić.

Jeżeli masz gdzieś rozpisaną mechanikę (zwłaszcza modyfikatory), to to, co gracz zielonego poziomu wtajemniczenia mógłby wiedzieć, z góry proszę na PW po zakończonej rekrutacji, jeżeli dostałbym się do sesji (no chyba, że do tworzenia postaci coś się może przydać, to może już teraz). Skoro mechanika będzie używana w grze normalnie, to wtedy chciałbym wiedzieć o niej możliwie jak najwięcej, coby wiedzieć na co można sobie próbować pozwolić, na co niekoniecznie ryzkować i tak dalej.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline