Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 20:08   #29
Relo
 
Reputacja: 1 Relo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodze
Rafał Gladium
- SÅ‚użę Laurencowi a moim zadaniem na ziemi jest... – W tym momencie przerwaÅ‚ na chwile szukajÄ…c odpowiedniego sÅ‚owa opisujÄ…cego jego dziaÅ‚alność - Eliminowanie zagrożeÅ„ - Po tych sÅ‚owach dziwny uÅ›miech wpeÅ‚zÅ‚ na jego usta bardziej pasujÄ…cy do szaleÅ„ca niż do „wysÅ‚annika niebios”. Po chwili milczenia kontynuowaÅ‚ – To zadanie znacznie odbiega od moich zwyczajowych zadaÅ„ , szczerze mówiÄ…c nie mam pojÄ™cia czemu przydzielono mnie do tego zadania , lecz dostaÅ‚em taki rozkaz i mam zamiar go wykonać – Tu na chwile przerwaÅ‚ lustrujÄ…c swoich towarzyszy. „Ech kopani myÅ›liciele” pomyÅ›laÅ‚. Skoro plugastwa też sÄ… zainteresowane naszym celem to pewnie jestem tu tylko dla ochrony. – No dobra bierzmy siÄ™ do roboty wy dwaj bÄ™dziecie mieli wiÄ™ksze szanse na zbliżenie siÄ™ do celu niż ja. PowinniÅ›cie szybko przywrócić w nim Å›wiatÅ‚o zanim ciemność go dosiÄ™gnie... a jeÅ›li wam siÄ™ nie uda... – RozeÅ›miaÅ‚ siÄ™ na caÅ‚e gardÅ‚o - To niech ten chÅ‚opak siÄ™ modli żeby spotkaÅ‚ Å›mierć zanim ja go znajdÄ™ – Po ostatnich sÅ‚owach przez chwile jego twarz wykrzywiÅ‚ iÅ›cie demoniczny wyraz .lecz po chwili nie byÅ‚o już widać na niej żadnych uczuć tylko obojÄ™tność. – No to gdzie idziemy? – PowiedziaÅ‚ równie bezosobowym gÅ‚osem.
 
Relo jest offline