Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2015, 17:47   #94
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel wstał spokojnie aby nie denerwować ochroniarza i skłonił się głęboko bossowie na modłę Xngijską przyładając zamkniętą pięść do otwartej dłoni następnie przemówił w języku matki - Tłumacz nie będzie konieczny wielmożny Panie, wprowadzono cię w błąd wojowniczka nie jest nieśmiertelna jedynie zmodyfikowana. Właściwie nie istnieje realną nieśmiertelna można mówić co najwyżej o nienaturalnym wydłużoneniu życia- Wyjaśnił spokojnym głosem.

- Jej krew na nic ci się nie przyda proces któremu została poddana ma wiele wad. Istnieją też inne ale wszystkie z nich są niedoskonałe zawsze trzeba poświęcić jakąś część tego co czyni nas istotą śmiertelną: Ciało,duszę lub umysł. Jednakże istoty ludzkie są przeznaczone do wiecznego życia i nieustająco dążą ku entropii- Wyjaśnił.

- Jestem handlarzem informacji i jeżeli interesuje cię ta tematyką wielce łaskawy i wielmożny Panie mogę ci ich udzielić w zamian za współpracę zostałem przysłany tu jako przedstawiciel gangu Greedowców z Central City którzy pragną nawiązać przyjazne relacje biznesowe z wami Wielce Szanowany.- Powiedział.
 
Brilchan jest offline