Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2015, 19:18   #4
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Nie mam najlepszego warsztatu literackiego (uprzedzam), ale chciałbym wziąć udział, więc pozwolę sobie zaryzykować... Nie najlepiej znam klimaty, ale z chęcią zgłębię, bo dobry Tolkien nie jest zły.
Tylko jest jeden szkopuł. Przez kreator jakoś przebrnę (choć pewnie będę miał np. parę pytań o jakieś sformułowania, bo z angielski to ja nie za bardzo... no i czcionka brzydka, a nie wszystko da się skopiować ;p), ale czy jest cokolwiek na temat mechaniki w internecie po polsku? Bo choć samo mechaniczne tworzenie postaci też jest jakąś przyjemnością, to tutaj może być jednak udręką. Zupełnie nie wiem, w co mam iść w tym rozwoju postaci...
Tzn. rasę już mam bez patrzenia na mechanikę, chciałbym zagrać hobbitem. Rasa + coś na temat osobowości postaci, na razie mój zamysł się kończy.
No i pytanie o samą mechanikę nr 1: endurance to, jak rozumiem, wytrzymałość. Ale hope? Nadzieja? Nie ma tam znaczka zapytania wyjaśniającego, cóż to jest, do czego służy.
 
Kawalorn jest offline