Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2015, 00:25   #45
mlecyk
 
Reputacja: 1 mlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłość
Też sądziłem, że to na docu dzieje się PO prezentacji, taka chronologia tak ? W pierwszym poście opisana prezentacja, to co po pierwszym poście jest PO pierwszym poście, proponuję tego się trzymać.

Mam taką prośbę co do doca...
Generalnie jestem kiedy mogę, czyli prawie zawsze jak już i tak siedzę przy kompie, czyli jednak nie za długo i max raz/dwa na dobę jestem w stanie zaglądnąć (dużo w pracy siedzę).
Coś tam bym sobie naskrobał, już miałem zaległości więc chciałem się włączyć tak jak się włączyłem, miałem nadzieję, że padnie jakieś pytanie w moim kierunku i zdążę zapodać jakiego żarta czy coś. ;D hehe Wyszło inaczej... boję się, że tak będzie cały czas. ;D
KLONDIKE
Na innej sesji - typowo docowej - też gra parę osób z ograniczonym czasem, robimy nie raz tak, że jak jest pseudoważna kwestia, albo rozmowa, która ma małe szanse wpłynąć mocno na następne wydarzenia - zostawiamy miejsce, dalej kontynuuje się "to co po rozmowie gdzie idziemy", a w wolnym miejscu nadal rozwija się rozmowę "na luzie" i spóźnialscy mają swój czas, a inni się nie nudzą.
Generalnie może jestem telekinetą i może przy pierwszym groźbach rzuciłbym wami o ścianę, hę? ;D
 

Ostatnio edytowane przez mlecyk : 07-10-2019 o 13:10.
mlecyk jest offline