Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2015, 15:02   #50
no_to_ten
Konto usunięte
 
no_to_ten's Avatar
 
Reputacja: 1 no_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemu
zaczynając od sprawy nr 1
- na odpis, według rekrutacji, jest tydzień. Sesja wystartowała dwa dni temu. Dlatego dajcie - czy raczej Ty daj, chrysletY - te pół dnia-dzień na wrzucenie doca, bez poganiania. Umówiłem to z Szarlejem, napisałem Ci o tym. Ani on ani ja nie próbujemy rzucać kłód pod nogi, opóźniać sesję i generalnie być duetem przeszkadzających.

Sprawa nr 2

Kochani, rozumiem że mój BG zdaje się na razie kojarzyć z mieszanką Freddyego Krugera, Jigsawa, Tylera Durdena i innych pojebów.

Ale spójrzcie też na mnie jak na inteligentnego faceta. Nie zgłaszałbym się do sesji polegającej na uniknięciu zagłady świata, gdyby to sam Aiden miał być tą zagładą. Biorąc pod uwagę jego naturę jest to oczywiste, że wchodzi i robi rozpierdol, szczególnie gdy Connor mu się postawił. Przecież nie wszedłby ot tak uśmiechnięty i z tekstem "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"

Napisałem w KP, że Aiden lubi wyzwania, a Connor takim wyzwaniem oczywiście jest.

Wspomniałem też, że generalnie jest przyjazny, tyle że jest przy okazji wulgarnym prostakiem.

Wspomniałem też, że pragnie wyzwań i zastrzyku adrenaliny; po to chyba była ta sekcja "Czego pragnie najbardziej?".

Wspomniałem też, że zrozumiał pewne błędy młodości.

W samej historii zawarłbym znacznie więcej, no ale ok, był limit. Wydaje mi się jednak, że w tej 1,5 strony wrzuciłem kilka smaczków, które dość wyraźnie określały osobowość. Pozwoliłem je sobie teraz wyboldować; link do doca masz.

Wspomniałem też, że mimo wszystko nie jest idiotą, dlatego po przejściu przez portal - o ile nie zostanie zastrzelony przed możliwością napisania drugiego posta - nie zacznie rozpierdalać miasta, gwałcić inkwizytorów, a na koniec nie pójdzie zabić papieża.

Ale podkreślam, nie zgłaszałbym się tylko po to, żeby wdać się w burdę z całą resztą BG. Dlatego bardzo proszę - bo mało subtelne ostrzeżenia o wyrzuceniu z sesji dostaję już w docu, komentarzach do doca, komentarzach do sesji, w samej sesji (to akurat zrozumiałe ze względu na odgrywanie postaci) i na gg - dajcie ten jeden post na dostosowanie Aidena do wszystkiego. Szczególnie że napisałem kilka razy, że to zrobię, napisałem jeszcze, że popełniłem błąd i dokonałem eskalacji zachowań. Wziąłem na siebie winę, zaproponowałem rozwiązanie - trzykrotnie - i dałem znać, że niezależnie od tego jaki będzie wynik burdy, to ogarnę mojego BG.
 
__________________
[I]Stars shining bright above you
night breezes seem to whisper "I love you"
birds singing in the sycamore trees
dream a little dream of me[/I]

Ostatnio edytowane przez no_to_ten : 23-07-2015 o 15:33.
no_to_ten jest offline