Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2015, 16:56   #113
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Kolejny bełt przebił potwora, tym razem dostał w głowę. Widac było, że to ostatni cios tej walce. Karl usmiechnął się, kolejny demon padł z jego kuszy. Naprawdę nadaje się na tego Łowcę.

Zmęczony spoczął na jakimś stole i rzucił w kierunku marudzącego więźnia:

- Nie panikuj zaraz Cię uwolnimy. Mówiłem, że dam mu radę? Własnie tej kuszy szukałem dzięki niej już zabiłem kolejny pomiot Chaosu. Niedowiarku opowiadaj jak się tu znalazłeś.

- Ja sam byłem zbyt ciekawski i ten bydlak jednym ciosem mnie pozbawił przytomności. Naszczeście się uwolniłem i udało się go zmęczyć przed Waszym przybyciem. Później gdy dorwałem kuszę to była już tylko formalność.

- Natomiast powiem Wam, że mam trochę dość tyche demonów? A także tego że się na mnie uwzięły.... Niechciałbyś przypadkiem następnym razem Ty Oswald pobiegac za potworami? Ja bym sobie odpoczął, wypił piwo czy coś w tym stylu.... – zakończył z wymuszonym ze zmęczenia uśmiechem

Sam także odpowiedział na zadane mu przez towarzyszy:

- Nie dość, że za nocleg nie zapłacę to jeszcze z beczkę piwa mi wisi i mam zamiar wypić jej tyle ile się da. Mam do pogadania z sołtysem....upewniał mnie ze można ufac tym ludziom ale wpierw muszę odpocząć. Mam nadzieję, że tutaj co drugi to taki nie jest....

- Poza tym mamy do rozporządzenia karczmą. Co z nią zrobimy? Otwin niechciałbyś być karczmarzem to o wiele lepsze niż byciem chłopem i bezpieczniejsze od bycia wojem. Zastanów się bo to ciekawa propozycja – rzucił w kierunku najmłodszego kompana

- Jak nie to może Ty chcesz? Jak Ci w ogóle na imię i kim jesteś? – zapytał uwolnionego przez Randulfa więźnia.
 
Dnc jest offline