Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2007, 18:30   #16
Kmil
 
Reputacja: 1 Kmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetny
Emmm… ostatnimi czasy miewam pewne rozterki moralne. Mianowicie chodzi o Kulta, jak żyje nie spotkałem się jeszcze z bardziej makabrycznym systemem RPG. Dlatego chciałbym na łamach komentarzy ostrzec czytelników sesji i graczy (Tak Was też). I proszę się nie śmiać, bo znam graczy, co mając po dwadzieścia parę lat rezygnowali z gry gyż była zbyt okrutna. Jeśli posiadacie delikatną psychikę albo jesteście wrażliwsi na punkcie krzywd ludzkich z całego serca radzę nie zaczytywać się w sesji. Najbardziej boję się o młodszych graczy, a wiem, że są tutaj tacy nawet po 14 lat. Nie chcę być posądzany o deprawację młodzieży. Postaram się nie ograniczać moich opisów cenzurą gdyż nielubię, gdy ogranicza się wolność pisania. Z drugiej strony nie chcę później mieć jakiś nie przyjemności z tym związanych. Zobaczymy jak z tym będzie.
A może Wy macie jakieś sugestie lub pomysły? Jak coś Wam wpadnie do głowy to piszczcie, albo zróbcie jakiś ranking? Np. podajcie procentowo, siłę makabry i okrucieństwa, na jaką się zgadzacie albo coś w tym stylu? Na pewno pomogło by mi to w podejmowaniu pewnych decyzji i może chociaż trochę uchroniło przed zmasowanym atakiem moderatorów (jak na razie jest spokój, ale sesja dopiero powoli zaczyna się rozpędzać).
Tak czy inaczej napiszcie co o tym myślicie.
 
__________________
Pośród ludzi stoję ,
Lecz ludzie dla mnie drogi nie wydepczą
I nie z ich myśli idą myśli moje.
Kmil jest offline