Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2015, 19:55   #22
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za bardzo fajne posty Na serio już miałem skomponować zestawienie z ulubionymi cytatami, jednak się powstrzymałem

Cytat:
- Taaakkk? Hmm... To sorry zgapiłem zupełnie. Od początku byłem przekonany, że termin jest do 29 czyli do wczoraj.
Mag chodzi o to, że w czasie od mojego posta do 29.07 (czyli do wczoraj) zawarła się sobota i niedziela, a więc można spokojnie było napisać posta, nawet jeżeli ktoś pracuje na dwie zmiany początkiem tygodnia No chyba, że pracuje również w weekendy. Ma rację, ale spoko, poślizgnięcie nie było duże i cieszę się, że post dotarł Bardzo fajna retrospekcja, zwłaszcza że dodała mi nową, idealną bohaterkę do wykorzystania

Cytat:
W każdym razie Russel wyszedł Ci na mega sympatyczną postać
- Dzienkujem, ciecha mnie to ogromnie
Haha, tak, podobnie jak Immy. Coś mi mówi, że będą stanowić dobrą, a przynajmniej ciekawą parę, jako detektywi

Cytat:
Chciałam też napisać, że mnie nie będzie od jutra do poniedziałku, ale jak ostatnio gdzieś tak napisałam to i tak okazało się, że znalazłam czas na zaglądanie na forum, a nawet przeklejenie posta z docka na forum.
Wiem, mam zupełnie tak samo. Ale bardzo dobrze, że informujesz - to oznaka szacunku Ja we wtorek lub w środę będę cały dzień w drodze, więc wtedy też nie będę kontaktował

Cytat:
@Ombrose - to do kiedy dajesz sobie termin na odpis?
Odpis dla Immy mam napisany daaaaaaawno temu, wczoraj skończyłem dla Lotte, dzisiaj rano dla Russela, został mi jeszcze dla Daniela, ale dzisiaj jestem już zmęczony (darmowy bilet na termy i saunę, hehe, taki zmęczony, taki biedny ), jutro i w sobotę raczej nie będę mógł, więc możecie oczekiwać w niedzielę
A jeżeli chcecie konkretny termin, to 29+7=5, jak mnie uczyli na matematyce, więc wygląda na to, że mam czas do piątego sierpnia
 
Ombrose jest offline