Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2015, 20:25   #23
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mag chodzi o to, że w czasie od mojego posta do 29.07 (czyli do wczoraj) zawarła się sobota i niedziela, a więc można spokojnie było napisać posta, nawet jeżeli ktoś pracuje na dwie zmiany początkiem tygodnia No chyba, że pracuje również w weekendy
- No właśnie ja mam akurat taki "ciekawy" grafik, że pracuję i w weekendy i na dwie zmiany A dokładniej weekendy mam na rano, połowę tyg na popołudnia a czw i pt wolny. Do tego mają mi na dniach coś pozmieniać więc akurat słabo mogę coś poplanować względem wolnego i pisatego czasu. Generalnie na tą chwilę mnie najwygodniej pisać w te dwa dni wolne, troche słabiej w weekend ale ten początek tyg to koment czy co to jeszcze wrzucę ale posta skrobnąć to mi ciężkawo raczej.


Cytat:
Bardzo fajna retrospekcja, zwłaszcza że dodała mi nową, idealną bohaterkę do wykorzystania
- Dziękujem Hmmm... Ponoć jak się MG tak szczerzy to dla BG oznacza nadejście kło... eee... ciekawych czasów.


Cytat:
Haha, tak, podobnie jak Immy. Coś mi mówi, że będą stanowić dobrą, a przynajmniej ciekawą parę, jako detektywi
- Nom, dokładnie tak
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline