Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2007, 21:16   #18
Dogen
 
Dogen's Avatar
 
Reputacja: 1 Dogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie Kmilu, możesz sobie pofolgować, prowadź tak jak czujesz i nie ograniczaj się, wtedy wyjdzie najlepiej. Kult to wspaniała kosmologia i historia, i wcale przecież nie musi być krwisty i okrutny ( nie wiem jak twój scenariusz będzie), bardziej przecież może odziaływać na psyche. Bynajmniej my tak graliśmy z przyjaciółmi. Ciągłe molestowanie uczuć, i ciągle psychiczny dół, to było coś.
Nie przeczę, że uwielbiam taki klimat i lubię tworzyć pokręcone postaci a Kult do tego się cudownie nadaje. Lubię mieć pod górkę i zazwyczaj zawsze wychodzić przegranym z opresji.
A więc Kmilu, prowadź jak czujesz a my się dostosujemy, bo gra w Kulta to dla mnie czysta przyjemność, gdzieś mam sentyment do tego świata i tworzonych w tym uniwersum wszelkich historii.
 
__________________
Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję
Dogen jest offline