Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2015, 00:01   #28
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dlaczego ludzie w stresujących sytuacjach przestają rozumieć proste polecenia? Na ziemię, to na ziemię - myślał Redwood
Nie było czasu analizować tego co usłyszał. Nie było sensu również pokazywanie twarzy. Potencjalny przeciwnik nie był zagrożeniem. Mógł za to być sprzymierzeńcem. Denis zdecydował się działać szybko. Zanim człowiek na celowniku się odwrócił, snajper szybko zrobił krok do przodu i wymierzył cios kolbą pistoletu maszynowego w głowę bezbronnego. Nie ważne, przyjaciel czy wróg, mógł powodować kłopoty.

Natychmiast po wyprowadzeniu ciosu odskoczył pod ścianę włączając kamuflaż. Był pewien, że sekundę temu widział jakiś ruch w sąsiednim pokoju. Teraz przycisnął się do ściany i wstrzymał oddech. To on ma zaskakiwać, a nie dawać się zaskoczyć.

Tylko przez ułamek sekundy zaświtała mu w głowie wątpliwość, że nie wie w sumie, czy tamtego człowieka ogłuszył, czy tylko powalił. Jeżeli miał pecha, to może nawet zabił.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline