Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2015, 06:35   #58
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Kiedy Skowyt przestał wyć zakaszlał i poklepał się otwartą dłonią w pierś. Zdał sobie sprawę, że ostatnio wyszedł z wprawy i, aż rozbolało go gardło. Zacharczał więc zbierając ślinę i splunął gdzieś w bok, a potem, wyciągnął ze swojego plecaka nóż myśliwski.
- Tacy z nich przyjaciele… Zaufaj im, a oni ukradną ci zapalniczkę… I jak ja mam przez to teraz przejść? - Nuwisza bez przekonania ciął ostrzem jedną z pomniejszych pajęczyn, sprawdzając w jakim stopniu ostrze się od tego ubrudzi, i czy da sobie radę w ten sposób wyciąć prowizoryczny tunel.
- Jeszcze mnie samego zostawiła… w ciemnym lesie… - Warknął i zamilkł zdając sobie sprawę, że mówi do siebie na głos. Potem ciachnął pajęczyny uzbrojoną w nóż łapą jeszcze kilka razy. Kiedy usłyszał krzyki nadbiegającej wampirzycy przestał ciąć pajęczynę, i nasłuchując, czujnie odwrócił się w stronę z której się zbliżała. Nie do końca rozumiał co jej się stało, dopiero co go okradła i uciekła, po chwili jednak wracała.
 
Komiko jest offline