Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2007, 12:51   #34
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Adriell prowadził Rafała i Adama przez rynek na ulicę Św. Jana. W reszcie zatrzymał się przy zaparkowanym, ciemnobrązowym Mercedesie Vito, z oznaczeniami firmy kurierskiej UPS.
- Zapraszam Panów do mojego biura – zażartował gładząc odruchowo swoją ogoloną głowę – akurat są jeszcze dwa wolne miejsca w szoferce.
Samochód mrugnął migaczami i zamki w drzwiach odskoczyły. Adriell otworzył drzwi, wskoczył na fotel kierowcy i zamknął je za sobą. Ładowanie było dla niego chwilą zbyt intymną, by raczyć się nią w towarzystwie. Sięgnął ręką pod schowany pod fotelem przycisk i odłączył napięcie z fotela.
Wyjął laptop z plecaka i położył sobie na kolanach, zalogował się i otworzył przeglądarkę.
- www.umk.pl powiedział do siebie cicho wklepując tekst – wydziały… matematyka i informatyka… no to jedziemy na Chopina 12, całkiem blisko. – schował laptop znowu do plecaka i odłożył w bezpieczne miejsce.
- Zapnijcie pasy! – powiedział do swoich pasażerów zapinając pas bezpieczeństwa. Odpalił silnik i włączył się do ruchu.
- To mój kamuflaż, - wytłumaczył się widząc jakby trochę zaskoczone miny kolegów - kurier może wszędzie zaparkować i niemal wszędzie wejść pod pretekstem doręczenia paczki do rąk własnych. Dla lepszego efektu zakładam jeszcze kurtkę z logiem UPS i wszystko jasne.
Przejechał przez kilka jednokierunkowych uliczek i wyjechał z rynku udając się na ulicę Chopina. 3 minuty później zaparkował samochód pod gmachem wydziału.
- To co… może na początek wymienimy się telefonami i sprawdzimy, co teraz robi trzeci rok. Mój numer to 508 552 558. – zaproponował wyciągając komórkę, by zapisać ich numery – a potem może rozejrzymy się za kolegą Bartkiem. Który z Was ma jego zdjęcie?
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 11-04-2007 o 12:57.
Lorn jest offline