Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2015, 20:28   #24
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Śmieszka świetnie się bawiła widząc przepychanki Doktora, Mistrza i Tony'ego. Podziwiała też jak wielki wpływ ma Buffy na Mistrza. Oczywiście miała pojęcie o związkach między innymi gatunkami, ale poza związkami typu siostra-brat i przyjaciel-przyjaciółka jakoś pojęcie "miłości" wydawało się jej obce. Więc gdy usłyszała słowo "chłopak" i "kochać" w jednym zdaniu, kompletnie ją to zdezorientowało.
- No on jest samcem - powiedział po woli. - Ale chyba musimy być tego samego gatunku...
Tak panela głupotę, bo niby jak to się miało do Agentki Summers i Mistrza?
- Nie, inaczej. Chyba lepiej powiedzieć że jesteśmy nie kompatybilni, no i ja nie mogę mieć dzieci, Płaczące Anioły nie rozmarzają się w ten sposób.
Czy kochanie nie polega na reprodukcji? Przynajmniej Śmieszka tak to zrozumiała.

Można zaufać Doktorwi, by w pakował się w kłopoty. śmieszka podążyła za nim przez tłum zahipnotyzowanych ludzi gotowa zdzielić każdego spróbuje zaatakować Władcę Czasu. trzymała się przy tym wcześniejszej prośby Doktora, by nie zabijać. Ona dokładnie wiedziała ile siły powinna przeznaczyć na każdy coś by jedynie oszołomić, a nie zadać poważnych obrażeń. Przydała, by się tu naturalna zdolność Aniołów do wysłania innych istot w przeszłość. W ciągu minuty zdołałaby opróżnić magazyn/dyskotekę.
No ale wtedy nie była by odmieńcem, ale zwykłym Aniołem i nigdy by nie poznała Doktora. Z drugiej strony nie byłaby bezużyteczna...
Jak bardzo starała się nie myśleć o tym kim jest, uniwersalna wiedza ciągle szturchała jej umysł przypominając jej kim tak naprawdę jest. Ułomną istotą zasługująca na śmierć...
- Doktorze?! - zawoła śmigając między ponętami. - Il to jest "kilka chwili'?!
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 06-09-2015 o 18:17.
Dragor jest offline