Wątek: [Sesja] Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2007, 19:17   #46
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Vienne

Vienne wyciągnęła z ziemi kij, po czym pospiesznie ruszyła za Gregiem i Erickiem.
- Nie, mnie się nic nie śniło – powiedziała, mając nadzieję, że ton jej głosu nie zdradził, iż to, co powiedziała, było kłamstwem.
Nie chciała się dzielić z nimi swoimi prywatnymi snami, nawet, jeśli były bardzo realistyczne i dotyczyły całej czwórki.
Spojrzała na patyk, który trzymała w ręce. I co ja z tym zrobię? – spytała się w myślach.
Idąc tuż za Erickiem, co chwilę była zmuszona do zakładania tego upartego kosmyka włosów, który łaskotał ją po policzku.
Teraz już nie wiem, co jest lepsze. Ciasna, ponura cela, w której nie potrafiłabym wytrzymać pół minuty, czy wyspa, gdzie w każdej chwili może wyskoczyć jakiś psychopata. – Do jej głowy napłynęły wspomnienia z koszmaru sennego, których jak najszybciej się pozbyła, próbując wyobrazić sobie coś przyjemnego, jak romantyczna kąpiel z... – Ach, o czym ja myślę?! - zganiła się w myślach, po czym skupiła się na omijaniu korzeni wystających z ziemi.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline