Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2015, 14:07   #12
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
No to zaczęte. Jej, nie pamiętam kiedy ostatnio zaczynałem przygodę w karczmie. Wyczekujcie tajemniczego nieznajomego w płaszczu z kapturem.

Czas do soboty (włącznie), tak jak pisałem wcześniej proszę o opisanie swoich postaci. Odnośnie zachowania i działań w karczmie, chciałbym, abyśmy w tej sesji zwracali uwagę na pewne szczegóły. Stoły wolne są dwa, w tym jeden na postumencie dla grajka. Pokój jeden zaledwie. Pierwsi w karczmie mają pierwszeństwo. Warto deklarować, wzajemnie i ze mną pewne rzeczy ustalić (niekoniecznie trzeba rozgrywać wszystko, ale unikniemy pisania postów "kto pierwszy ten lepszy", gdy będziecie komunikować swoje zamiary, potem opisując je w postach).

Rozgrywać w trakcie kolejki można. Ja w sumie lubię. Jednak nie trzeba, bo nie każdy ma czas i możliwości. Pierwsze posty to głównie przedstawienie postaci, zakwaterowanie i takie tam. Dogramy się w trakcie.

WSPÓLNY DOC, używany będzie w razie konieczności. Można tam inicjować co potrzebne, tylko trzeba pamiętać, aby dać znać tutaj, aby nikomu nie umknęło.
W razie pytań najłatwiej komunikować się ze mną przez forum, ewentualnie doca. To chyba byłoby tyle mojego startowego gadania, miłej gry raz jeszcze.
 
Sekal jest offline