Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2015, 16:33   #12
AlienGBL
 
AlienGBL's Avatar
 
Reputacja: 1 AlienGBL nie jest za bardzo znanyAlienGBL nie jest za bardzo znanyAlienGBL nie jest za bardzo znany
Will przyjrzał się twarzom rannego i trupów. Nie był pewny, czy to jedna z ekspedycji. Równie dobrze mógł być to człowiek stąd. Pasek nie oznacza niczego. Tylko po cholerę wybrali się między te górskie labirynty? Rysownika obleciał strach na myśl, że w tej linii czasowej ktoś mógł odkryć ich kryjówkę. Trzeba szybko dowiedzieć się co wie trójka zbłąkanych wędrowców. Z tą grupą sytuacja powinna być do opanowania. Ich moce są wręcz stworzone do sytuacji takich jak ta. Will uspokoił się. Będzie dobrze.

- Dobra panowie i panie - rzucił- szybko do roboty. Musimy dowiedzieć się kim są. Nie Aiden nie zabijemy ich, jeśli nie zajdzie taka potrzeba. Potem wyjasnię ci czemu, ponieważ nie chcę mówić o tym przy obcych. Znam moce części z was dlatego sytuacja nie powinna być ciężka do opanowania.

Obrócił się w kierunku Connora i Sophie.
- Sądze, że najlepiej, jeśli wy zajmiecie się pomocą rannemu. Connor spróbuj skorzystać z mocy i zatrzymać krwawienie. Sophie weź apteczkę od Gareta. Jeśli dobrze pamiętam akta to twoja moc też będzie tutaj potrzebna. Garet. Chodź do mnie na słówko. Potrzebuję pomocy i tylko ty możesz mi jej udzielić. Olga spróbujesz uspokoić rannego? Pomóż Sophie i Connorowi z nim. Jak skończysz podejdź do mnie i Aidena, bo będziemy cię potrzebować.

Will podszedł do Gareta i powiedział mu cicho:
- To ważne. Z akt wynika, że rozmawiasz z umarłymi. Spróbuj wyciągnać coś z tej dwójki trupów. Nie możemy polegać na tym co powie nam żywy. Dasz radę? Jeśli nie to sprawdź co mają przy sobie. Mam podejrzenia, że to ludzie z naszych czasów, a jak nie to wysoce prawdopodobne, że ich spotkali. Zwróć uwagę na pasek martwego faceta. Ja sprawdze teren wraz z Aidenem. On da radę pokonać ewentualnego napastnika, a ja znam okolicę i wiem co warto sprawdzić.

Ruszył w kierunku Aidena i rzucił:
- Chodź pięknisiu . Musimy sprawdzić okolicę. Szukaj śladów krwi. Chcę odnaleźć osobę która ich tak urządziła. Olga nam się przyda. Nieznam większości jej akt, ale mam pewne podejrzenia. Jeśli mam rację, to jest nam niezbędną w tym poszukiwaniu. Olga! Możesz na chwilę do nas podejść?
Sam zaczął rozglądać się w poszukiwaniu śladów- czy to stopy czy krwi. Zapamiętał na wszelki wypadek jeszcze twarz jak i wygląd rannego. Może się przydać, jeśli znajdą mordercę.
- Weźcie tylko ze sobą broń - rzucił jeszcze w kierunku Olgi i Aidena.

*jeśli ktoś chce coś przedyskutować, wdać się w dialog to zapraszam na doca
 
AlienGBL jest offline