Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2015, 13:15   #125
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak jakoś wyszło.

Nie chciałem się wdawać w dialog z umarłą, bo wszystkie dialogi przedłużają nam kolejki, a w takiej opcji MG wie o co będę pytał i zdecyduje czy Garet słyszy tylko głos, czy może widzi kogoś.

W najgorszym możliwym wypadku zwłoki zaczną się ruszać i charczeć. Dla Donovana to obojętne jeśli otrzyma swoje odpowiedzi, ale reszta drużyny może zacząć mieć negatywne skojarzenia z moim naukowcem.

Szkoda, że leki były bez opakowań, bo bym się jeszcze do swojej firmy farmaceutycznej odniósł.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline