Wątek: "40. piętro"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2007, 21:35   #9
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Sharon Davis

Głupie żarty. Wrzuciłam komórkę z powrotem do kieszeni i jeszcze raz zerknęłam na półki. Ahh, tu jest, Strong - zapach numer 116. Swoją drogą, dziwne te nazwy, mogli by coś bardziej oryginalnego powymyślać.

Miałam już wyjść z zaplecza, kiedy doszłam do wniosku, że nie chcę więcej takich dziwnych niespodzianek. Złapałam za telefon i wyłączyłam go, i tak nikt nie będzie teraz dzwonił z czymś ważnym. A jeśli chcę utrzymać tę pracę, lepiej nie zajmować się dużo telefonem w godzinach pracy. A Ann pewnie już i tak jest zła, ze tak długo musi czekać.

Znowu wsunęłam wyłączony już telefon do kieszeni, przykleiłam swój uśmiech i poszłam zanieść próbkę 116, po czym wróciłam do swoich standardowych zajęć.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline