Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2007, 22:10   #36
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Adam wsiadł do samochodu i zostawiając uchylone drzwi poczekał, aż jego czworonożny przyjaciel zdoła wgramolić się do wnętrza i usadowić pod nogami na wycieraczce. Zawsze lepsza sierść na podłodze niż wtarta w tapicerkę.
Wpatrzony w szybę milczał, kiwając tylko głową na słowa kompanów. Gdy padło pytanie o numer, nerwowo zaczął przeszukiwać kieszenie w poszukiwaniu czegoś co mogło przypominać telefon. Znalazł wreszcie czarny, średniej wielkości telefon. Urwana klapka wskazywała, że musiał to być dość stary model. Szybko wcisnął jakąś kombinacje klawiszy, lecz zdziwił sie wielce gdy jego oczom ukazał się napis: Zły PIN.
-Chwileczkę-podrapał sie za uchem i powoli z namysłem wpisał kolejny kod. Bez rezultatu. Za trzecim karta zablokowała się na dobre.
-Cóż właściwie i tak nie byłoby z tego pożytku-stwierdził z rozbrajająca szczerością-Osobna którą widzicie, można powiedzieć, że właściciel śpi sobie słodko, a ja wynajmuję to ciało, ale do tej pracy nadawać będzie się średnio. Zmienię je przy najbliższej sposobności, a wtedy właściciel tej komórki będzie już u siebie. Cóż wrodzona ułomność czasem bywa błogosławieństwem.-uśmiechnął się do siebie-Jak mówiłeś Adriellu? 507 552 558? Zapamiętam i skontaktuje się, jak będę na lepszej pozycji. A tymczasem jeśli któryś z Was reflektuje zaopiekować się pupilem. Będę słyszał wszystko to co on, a jeśli sam coś znajdę godnego uwagi, maluch naprowadzi was na właściwy trop. Innej możliwości nie widzę. Przynajmniej do czasu naszego następnego spotkania. -kończył wyjaśniać, dodając jeszcze na zakończenie-Na razie trzymamy się razem prawda? Dam znać, gdy nasz kontakt przestanie być bezpieczny, a tymczasem rozejrzyjmy się. Ja zabrałem zdjęcie Rafale, czy Ty je posiadasz?-sięgnął do kieszeni w poszukiwaniu fotografii.
 
Glyph jest offline