Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2015, 00:22   #40
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Tu Redwood. Lewa flanka czysta. - Odruchowo nadał komunikat przez radio. W lunecie widział Ronalda i Moirę podchodzących do mecha. Niestety gdy byli tuż przy wraku, ten zasłonił ich sylwetki.

Denisa zaniepokoiło falujące powietrze. Każdy żołnierz skojarzyłby je ze stojącymi w ogniu wrakami. Każdy, ale nie snajper przeciwchemicznych.
- Coś wisi w powietrzu, uważajcie. Wewnątrz obozu mogą nadal znajdować się gazy bojowe. Z mojej pozycji nie mam odczytów składu powietrza.
Tym razem nadawał na ogólnym, żeby słyszała go nie tylko dwójka przy mechu.

W sumie nie był pewien, czy go ktokolwiek usłyszał. Komunikacja nawalała. Skuter też.

Jak na siebie był dziś bardzo wylewny. Nadał kolejny komunikat, tym razem tylko do Jamesa
- Skuter mi nawala. Straciłem mobilność, proszę o zgodę na przegląd sprzętu przed zmianą pozycji.

Zgoda była w tym momencie dość istotna, ponieważ musiałby przerwać osłonę snajperską dla swoich ludzi. Nie zdecydowałby się tego zrobić, gdyby dowódca nie wyraził zgody.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline