Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2015, 07:33   #446
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
To była trudna i emocjonująca kolejka, na pewno zaskakująca, głównie dzięki Oberwilakowi i krasnoludom, ale nie tylko. Tym graczom, których duma BG szczególnie ucierpiała, szacunek za zdrowy dystans. Nie chcę robić z tego dramy, ale szczerze mam nadzieję, że jakoś relacje między BG się poukładają i będzie dobrze, lecz jeżeli nie, to cóż... zawsze można losować drugą postać, jeśli skończą się PP (spotkałem nawet takich prowadzących co uważają, że PP nie powinny wcale chronić w PvP) lub jezeli rozejdą drogi Stirlandczyków. Oby nie.

Wciąż czekam na ostatnie posty od Kerma i Baczego, a mój post, jeżeli znajdę czas, to będzie szybko. Jeśli nie, to w następny weekend. Tak wam terminy ustalam, aby samemu dać radę od ręki odpisać z marszu w tym samym zakończeniu tygodnia.

Jeżeli w międzyczasie nie będzie już nikogo, kto by nie chciał zmian do mechaniki proponowanych przez wiadomy dodatek, to spróbujemy. Przynajmniej do końca tej części. Zobaczymy, czy robi to jakąś różnicę w graniu i jeżeli będzie przeszkadzać, to damy sobie siana.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline