Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2015, 22:39   #44
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Denis nie odpowiedział. W sumie nie zrozumiał całości komunikatu, a jedynie fragment. Przystąpił do oględzin pojazdu. W ustawieniach skutera wybrał opcję autodiagnostyki i uruchomił skrypt. Mały wyświetlacz zamiast prędkości wyświetlał mały pasek postępu. W tym czasie obejrzał silniki odpowiedzialne za przyspieszenie i za utrzymanie wysokości. Nie był specem od mechaniki, ale uszkodzenie powinien zauważyć. A nawet jeżeli nie, to autodiagnostyka coś wykaże.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline