Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2015, 18:49   #48
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
W najgorszym wypadku spodziewał się zostać przystawką do obiadu. Sytuacja nie potoczyła się aż tak źle, obecnie miał częściowo być deserem. Właściwe jego palec, co nie było mu w smak. Taktycznie spróbował odsunąć się w stronę wierzchowców, delikatnie. Gdyby był na to czas pochwaliłby inicjatywę Zygfryda, niestety chyba nie przyniosła ona skutków i było trzeba spróbować czegoś innego.

- Wydaje mi się, że znam ten rytuał. - Odpowiedział na przekazany mu opis. - Mamy swoją własną wersję zwaną postrzyżynami i jak każdy chłopiec brałem w nim udział. Poprzez to stałem się jednym z pełnoprawnych członków rodu, połączonym z przodkami więzią duchową i międzypokoleniową. Z tego powodu będę musiał chyba odmówić. Stając się na równi waszym bratem czułbym, że zdradziłem moją rodzinę i przodków. Złożenie wam podobnej ofiary byłoby dla nich afrontem. Proszę, przyjacielu nie każ mi wybierać między przyjaźnią do ciebie a szacunkiem do mych przodków.
 
Matyjasz jest offline