Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2015, 15:45   #617
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi

- No ok. Może mam mętny obraz bo nie mam całego pakietu danych jak Ty więc np. nie widzę tego upustu po jakim kupuje mój hiroł ten szpej. A pancerz faktycznie zarąbisty i wart wiecej chyba niż cała reszta złomu więc w sumie jak tak to ok, w sumie i tak dobry deal.

- Spoko kumam, że nie tylko BG są w akcji i przy zdobywaniu sprzętu i podziale łupów.


---



- Co do akcji na stoisku nie bardzo jestem pewny jak się ma to do mojego hiroła czy on to widzi te zajście czy nie. No bo jest, że Andy jest gdzieś na uboczu ale nie wiem jak bardzo i co widzi. Ale skoro "tylko Cosmo jest dalej" a widzi to uznaję, że mój hiroł też. Jakby co to mogę potem poedycić jak wrócisz. W każdym razie jeśli mój hiroł widzi to ingeruje a jeśli np. widzi tylko zbiegowisko/zamieszanie rusza w tym kierunku no jeśli nic nie widzi, no to trudno...

- Dalej nie wiem czy by były jakieś rzuty czy tak fabularnie byśmy pojechali. Napisałem, że Andy łapie jednego z typów za nadgarstek. Jak to za dużo światotworzenia to spoko daj znać do jakiego momentu mam przekalibrować scenę.

- W opisie tych trzech nic nie ma o ich uzbrojeniu i tak jakby mieli puste ręce. Broń biała czy palna i to w łapach baaardzo dużo zmienia w tego typu sytuacjach no to i wóczas mój hiroł by się dostosował do sytacji. Ale roboczo nic nie ma, że mają coś w łapach to tak załozyłem przy opisie w poście.

- Jakby co wolałbym sprawę załatwić bez strzelaniny. Mam nadzieję, że jak sie im ktoś konkretnie postawi dla odmiany to odpuszczą. No ewentualnie jakieś mordobicie. Nawet tylko z Cosmo jeśli ma jakąś broń palną to chyba powinno im to przemówić do rozumu jesli w nich wyceluje.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline