Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2015, 14:26   #63
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Przyniesiono lampę oliwną, która oświetliła salę
- Cienie… One tu są. Grożą mi. Chcą mnie zabić za to, co mogę wam powiedzieć . Tak, rozmawiałem z nią, gdy siostra mnie zostawiła. Zaoferowała mi wygodną tożsamość , miała dokumenty. Mógłbym dobrze żyć przez wiele lat…. Miałem tylko dostarczyć taką księgę, księ wykonaną z jakiegoś metalu. Posiadała wiele stron, a wszystkie były pokryte setkami otworów. Ukryta w podziemiach, w sanktuarium matki przełożonej. Udało mi się ją wykraść, i oddać Crowowi, ale mnie schwytano. Proszę, zrób coś. One mnie zabiją, pożrą duszę - zaczął zawodzić, Gertha nagle zdała sobie sprawę, że w pomieszczeniu jest jeden cień bez właściciela…

Matka przełożona spojrzała na Jamesa.
- Wasza przyjaciółka chciała odwrócić naszą uwagę, a ten zmiennolicy ukradł Księgę Stali. Włamał się do mojej samotni. Myślał, że nie wyczuję nic skoro skradł twarz mojej córki. Ogłuszył ją i schował w magazynie Miał szczęście, gdyby zrobił komuś krzywdę, to by już skończył w katakumbach, jak wielu przed nim. Zdążył ją jednak ukraść. Pracujecie dla niej? Kasel, chciała ją kupić ode mnie. Suka, nie każdego da się kupić - oczy kobiety płonęły jak burzowe chmury.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline