Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 20:25   #14
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Wasze księgi zaczynają błyszczeć, otwieracie je a na stronie tytułowej pojawiła sie mapa koło miasta Sharuun pojawiły sie cztery ruchome napisy „Andre, Yarpen, Felras, An`arth”. Yarpen położył palec na mieście, nagle mapa zaczęła sie powiększać, od mapy świata do mapy miasta potem coraz bardziej w miejscy gdzie trzyma palec w końcu oderwał i powieszenie sie zatrzymało. Napis głosił „Yarpen” i malutka jego dokłada postać. Zdziwiony obrócił się, towarzysze zauważyli ze ze postać na mapie też sie poruszyła i patrzyła dokładnie na nich kiedy, zauważyli też swoje jeden z nich odbiegł od reszty i jego postać tez odbiegła. Robiły dokładnie to co oni, nagle pojawił sie napis obok. „Zawsze będziecie wiedzieć gdzie jesteście lub gdzie chcecie dojść, wpiszcie imie lub nazwę obok mapy a ona zlokalizuje tego kogo poszukujecie lub miejsce” na notatce Yarpen pojawiło sie cos jeszcze. „PS Piwo znajdziesz w tutejszej Karczmie, barman juz zapakował dla was prowiant i nocleg, wszystko możecie brać za darmo” na waszych mapa miasta pojawiła sie kreska prowadząca do karczmy. Nad waszymi głowami przeleciał kruk i usiadł na jednym z drzew, szpieg Silera obadał każdego z was. An`arth podobny do jaszuroczłeka, ma dwa metry wzrostu, waży 100 kilogramów, cały pokryty łuskami, posiada długi gruby ogon (długość- siedem metrów), żółte oczy, oraz gadzi nos. Ubrany jest w solidną zbroję płytową z zielonej stali, która jest sprowadzana z najlepszych kopalń Bytopii. Jest cały w nią okuty pomijając głowę i ogon. Lecz nie przeszkadza mu to gładko poruszać się.
Andre był to mężczyzna o bujnych, czarnych włosach, ułożonych w artystyczny nieład i brązowych oczach, mierzył ok. 1,80 cm.
Yarpen jest niskiego wzrostu (120cm). Jest gruby (ok.80 kg). Ma ostre rysy twarzy, czarną brodę po pas. Jest łysy. W lewym uchu ma dwa kolczyki. Na lewej dłoni ma tatuaż morgensterna.
Felras spod ciemnych brwi, patrzyły czujne bystre szmaragdowe oczy,zmierzwione,grube, lekko kręcone, kasztanowe włosy, opadały spokojnie na mało spiczaste jak na pół-elfa uszy.Był szczupły a na jego lewym udzie widniała błyszcząca blizna po spotkaniu z dzikiem. Miał wysportowaną sylwetkę oraz wytatuowanego smoka na ramieniu.
Wchodzicie do najpopularniejszej karczmy w mieście, wszystkie stoły są zajęte oprócz jednego przy którym siedzi dwóch mężczyzn. Andre od razu rozpoznał w jednym nekromate, najbardziej opierał sie żeby tam siąść ale nie miał wyboru, słyszcie jak nekromata mówi coś do elfa usłyszeliście rozmowę „-Mówię ci nadchodzą ciężkie czasy, mój dawny mistrz opowiadał mi ze najpotężniejszym nektromatą był Draconi, zwany potocznie Mroczny Mesjasz. Jedynie połączone 4 artefakty mogą go pokonać musze odnaleźć tych wybrańców słyszałem że dzisiaj będą w karczmie od starca, choć nie wiem czy można mu wieżyc. Będą mieli jakieś księgi, a jeśli im sie nie uda... Mistrz mi mówił ze jeśli stopa Draconiego postanie na tym świecie to mam wybrać sie do Caladoru to jedyne miasto którego nikt nie zna oprócz Jednego maga i jego żyją tam dziwni ludzie, którzy nie wychodzą nigdy z miasta lecz chętnie przyjmują gości i są przyjaźni. Musimy pomoc wybrańcom” na to elf przytaknął. Spojrzeliście do księgi na ich mapie pojawiły się dwa nowe imiona Sidious i Hunter. Sidious niski około 1,7 wzrostu, blada cera, na policzku szrama przez całą długość, skryty i małomówny, silny(jak na necromante), łysy, (gdy jeszcze nie był necromantą posiadał rude włosy po których pozostał tylko kolor brwi nad oczami które są mętno błękitne
Hunter jest wysokim mężczyzną z długimi, aż do barków, rozpuszczonymi, siwymi włosami. Ubrany jest w lekkie, przylegające do ciała, skórzane ubranie w zielonym kolorze. Na plecach zwieszony brązowy kaptur. Na przedramieniu, prawym i lewym, ma dwa talizmany. Na plecach wisiał mu kołczan, zaś przy pasie dwa długie noże z pięknie zdobionymi rękojeściami. Spodnie lekkie, przylegające do ciała, również zielone. Buty skórzane, brązowe, bardzo wygodne, pozwalają mu szybko i bezszelestnie chodzić czy biegać. Dosiedliście sie do nich.
 
Dreak jest offline